Search Keywords: RN73C1J107RBTDF
  • Part No:
    RN73C1J107RBTDF
  • COO:
    US
  • Resistance Value:
    107 Ohm
  • Tolerance:
    0.111364%
  • Case Size:
  • Temperature Coefficient:
    ±10 ppm/°C
  • Operating Temperature:
    -55 to 155 °C