Search Keywords: H83K24BYA
şartname +
  • Product Attribute
    Attribute Value Select Attribute
  • satıcı:
    TE Connectivity / Holsworthy Brand
  • Parça Numarası:
    H83K24BYA
  • Alias/AKA:
  • Ölçü Birimi:
    Per Each
  • RoHS :
    Yes
  • HTS:
  • COO:
    IN
  • ECCN:
    EAR99
    250
  • Termination Style:
    Axial
  • Power Rating:
    0.25 (1/4) W
  • Resistance Value:
    3.24 KOhm
  • Tolerance:
    0.1 %
  • Temperature Coefficient:
    ±15 ppm/°C
  • Operating Temperature:
    -55 to 155 °C
  • Packaging:
    Bandoliered
  • Dimension:
    7.2 x 2.5 mm