YDTS23H25-24PCV001
TE Connectivity / Deutsch
DTS23***-****
+ see all
Технический паспорт АКСЕССУАРЫ Notify Me
RoHS Compliant
Упаковка
Certificate of Compliance Guarantee
Описание +
DTS23***-****
Search Keywords: YDTS23H2524PCV001
спецификация +
  • Product Attribute
    Attribute Value Select Attribute
  • поставщик:
    TE Connectivity / Deutsch
  • Артикул / №:
    YDTS23H25-24PCV001
  • Alias/AKA:
    D38999/27HJ24PC
  • Единица измерения:
    1
  • Hermetically Sealed:
    Yes
  • Number of Positions:
    24
  • Connector System:
    Cable-to-Panel
  • Contacts Preloaded:
    No
  • Circular Connector Shell Size:
    25
  • Polarization Code:
    C
  • Product Type:
    Connector
  • Shell Type:
    Welded Flange
  • Contact Current Rating (Max):
    13 A, 23 A
  • Number of Signal Positions:
    12
  • Sealable:
  • Contact Layout Arrangement:
  • Shell Base Material:
    Stainless Steel
  • Alignment Keyed:
    0 °
  • Operating Temperature Range:
    -65 – 200 °C, -85 – 392 °F
  • Circular Connector Insulation Material Type:
    Glass
  • Circuit Application:
    Power & Signal
  • Number of Power Positions:
    12
  • Wire Size:
    12 – 20 AWG