JMACD-12XM
TE Connectivity / CII Brand
Electromechanical Relay 12VDC 390Ohm 1A DPDT (9.4x10.29x7.11)mm THT Military Relay
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Pack Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description
Product Highlights:
- MAD TO-5 Relay Series
- Input Voltage = 12 VDC