- YP1027KJ
YP1027KJ
TE Connectivity / CGS Brand
Res Wirewound 27K Ohm 5% 10W ±30ppm/C Ceramic Solder Lug Bolt-On Loose
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Box Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description