- TLR3A20KR003FTDG
TLR3A20KR003FTDG
TE Connectivity / CGS Brand
Res 2512 0.003 Ohm 1% 2W ±50ppm/°C Molded SMD Automotive T/R
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Reel Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description