Search Keywords: THS2510RJ
  • Part No:
    THS2510RJ
  • Mounting:
    Flange Mount
  • Power Rating:
    25 W
  • Resistance Value:
    10 Ohm
  • Tolerance:
    5 %
  • Temperature Coefficient:
    ±50 ppm/°C