Search Keywords: THS15470RJ
  • Part No:
    THS15470RJ
  • Mounting:
    Flange Mount
  • Power Rating:
    15 W
  • Resistance Value:
    470 Ohm
  • Tolerance:
    5 %
  • Temperature Coefficient:
    ±30 ppm/°C