Search Keywords: TE1500B3R3J
  • Part No:
    TE1500B3R3J
  • Power Rating:
    1500 W
  • Resistance Value:
    3.3 Ohm
  • Tolerance:
    5 %
  • Temperature Coefficient:
    ±440 ppm/°C