- TE1500B100RJ
TE1500B100RJ
TE Connectivity / CGS Brand
Wirewound Resistor - 100 Ohms - ±5% Tolerance - 1500W - ±440ppm/°C Temperature Coefficient - Solder Lugs - Radial, Tubular Pac ...
Description
Wirewound Resistor - 100 Ohms - ±5% Tolerance - 1500W - ±440ppm/°C Temperature Coefficient - Solder Lugs - Radial, Tubular Package -Mounting Brackets.