Search Keywords: SMW524RJT
SPECS +
  • Product Attribute
    Attribute Value Select Attribute
  • Supplier:
    TE Connectivity / CGS Brand
  • Part No:
    SMW524RJT
  • Alias/AKA:
  • Unit of Measure:
    Per Each
  • RoHS:
    Yes
  • HTS:
  • COO:
    TW
  • ECCN:
    EAR99
    500
  • Resistance Value:
    24 Ohm
  • Power Rating:
    5 W
  • Tolerance:
    511364%
  • Case Size:
    N/A
  • Temperature Coefficient:
    ±200 ppm/°C
  • Operating Temperature:
    -55 to 200 °C