Search Keywords: SMF347KJT
  • Part No:
    SMF347KJT
    EAR99
    1000
  • Resistance Value:
    47 KOhm
  • Power Rating:
    3 W
  • Tolerance:
    5 %
  • Temperature Coefficient:
    ±100 ppm/°C