Search Keywords: SMF268KJT
  • Part No:
    SMF268KJT
    EAR99
    2000
  • Resistance Value:
    68 KOhm
  • Power Rating:
    2 W
  • Tolerance:
    5 %
  • Temperature Coefficient:
    ±100 ppm/°C