Search Keywords: SMF212KJT
SPECS +
  • Product Attribute
    Attribute Value Select Attribute
  • Supplier:
    TE Connectivity / CGS Brand
  • Part No:
    SMF212KJT
  • Alias/AKA:
  • Unit of Measure:
    Per Each
  • RoHS:
    Yes
  • HTS:
  • COO:
    TW
  • ECCN:
    EAR99
    2000
  • Resistance Value:
    12 KOhm
  • Power Rating:
    2 W
  • Tolerance:
    5 %
  • Case Size:
    N/A
  • Temperature Coefficient:
    ±100 ppm/°C