- HSC300R47J
HSC300R47J
TE Connectivity / CGS Brand
Wirewound Resistor - 470 mOhms - ±5% Tolerance - 300W - ±50ppm/°C Temperature Coefficient - Terminal Screw - Axial, Box Packag ...
Box Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description
Wirewound Resistor - 470 mOhms - ±5% Tolerance - 300W - ±50ppm/°C Temperature Coefficient - Terminal Screw - Axial, Box Package - Mounting Flanges.