Search Keywords: HSC2503R3J
  • Part No:
    HSC2503R3J
    EAR99
    2
  • Power Rating:
    250 W
  • Resistance Value:
    3.3 Ohm
  • Tolerance:
    5 %
  • Temperature Coefficient:
    ±50 ppm/°C