Search Keywords: HSC20020RJ
  • Part No:
    HSC20020RJ
    EAR99
    2
  • Power Rating:
    200 W
  • Resistance Value:
    20 Ohm
  • Tolerance:
    5 %
  • Temperature Coefficient:
    ±50 ppm/°C