Search Keywords: HSC15047RJ
  • Part No:
    HSC15047RJ
  • Power Rating:
    150 W
  • Resistance Value:
    47 Ohm
  • Tolerance:
    5 %
  • Temperature Coefficient:
    ±50 ppm/°C