Search Keywords: HSC10050KJ
  • Part No:
    HSC10050KJ
    EAR99
    10
  • Power Rating:
    100 W
  • Resistance Value:
    50 KOhm
  • Tolerance:
    5 %
  • Temperature Coefficient:
    ±30 ppm/°C