- HSA5120RJ
HSA5120RJ
TE Connectivity / CGS Brand
Power Resistor - 120 Ohms ±5% - 10W - Chassis Mount - Solder Lugs
Box Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description
Search Keywords: HSA5120RJ
SPECS
Product AttributeAttribute Value Select Attribute
Supplier:TE Connectivity / CGS Brand
Part No:HSA5120RJ
Alias/AKA:1625963-5
Unit of Measure:Per Each
RoHS:Yes
HTS:8533210080
COO:IN
ECCN:EAR99
Supplier Standard Pack:
100
Price Match Guarantee
We’ll meet or beat any authorized competitor’s published price for this part.
In Stock:
90
Can Ship immediately
Buy all 90 in-stock or the regular minimum order quantity of 100