Search Keywords: HSA50R01J
  • Part No:
    HSA50R01J
  • Power Rating:
    50 W
  • Resistance Value:
    10 MOhm
  • Tolerance:
    5 %
  • Temperature Coefficient:
    ±50 ppm/°C