Search Keywords: HSA505R6J
  • Part No:
    HSA505R6J
  • Power Rating:
    50 W
  • Resistance Value:
    5.6 Ohm
  • Tolerance:
    5 %
  • Temperature Coefficient:
    ±50 ppm/°C