Search Keywords: HSA5033KJ
  • Part No:
    HSA5033KJ
  • Power Rating:
    50 W
  • Resistance Value:
    33 KOhm
  • Tolerance:
    5 %
  • Temperature Coefficient:
    ±30 ppm/°C