Search Keywords: HSA25270RJ
  • Part No:
    HSA25270RJ
  • Power Rating:
    25 W
  • Resistance Value:
    270 Ohm
  • Tolerance:
    5 %
  • Temperature Coefficient:
    ±30 ppm/°C