Search Keywords: ER5815KJT
SPECS +
  • Product Attribute
    Attribute Value Select Attribute
  • Supplier:
    TE Connectivity / CGS Brand
  • Part No:
    ER5815KJT
  • Alias/AKA:
  • Unit of Measure:
    Per Each
  • RoHS:
    Yes
  • HTS:
  • COO:
    IN
  • ECCN:
    EAR99
    250
  • Termination Style:
    Axial
  • Power Rating:
    7 W
  • Resistance Value:
    15 KOhm
  • Tolerance:
    5 %
  • Temperature Coefficient:
    0 to 60 ppm/°C
  • Operating Temperature:
    -55 to 200 °C
  • Packaging:
    Ammo Pack
  • Dimension:
    22.2 x 8 mm