Search Keywords: C1015RJL
SPECS +
  • Product Attribute
    Attribute Value Select Attribute
  • Supplier:
    TE Connectivity / CGS Brand
  • Part No:
    C1015RJL
  • Alias/AKA:
  • Unit of Measure:
    Per Each
  • RoHS:
    Yes
  • HTS:
  • COO:
    IN
  • ECCN:
    EAR99
    100
  • Termination Style:
    Axial11387
  • Power Rating:
    10 W
  • Resistance Value:
    15 Ohm
  • Tolerance:
    511388%
  • Temperature Coefficient:
    ±90 ppm/°C