- 3522560RFT
3522560RFT
TE Connectivity / CGS Brand
Chip Resistor - 560 Ohms - ±1% Tolerance - 3W - ±100ppm/°C Temperature Coefficient - 2512 (6432 Metric) Package - Surface Moun ...
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Reel Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description
Chip Resistor - 560 Ohms - ±1% Tolerance - 3W - ±100ppm/°C Temperature Coefficient - 2512 (6432 Metric) Package - Surface Mount.