Search Keywords: 35224K7JT
SPECS +
  • Product Attribute
    Attribute Value Select Attribute
  • Supplier:
    TE Connectivity / CGS Brand
  • Part No:
    35224K7JT
  • Alias/AKA:
  • Unit of Measure:
    Per Each
  • RoHS:
    Yes
  • HTS:
  • COO:
    TH
  • ECCN:
    EAR99
    2000
  • Resistance Value:
    4.7 KOhm
  • Power Rating:
    3 W
  • Tolerance:
    511364%
  • Case Size:
  • Temperature Coefficient:
    ±100ppm/ °C
  • Operating Temperature:
    -55 to 155 °C