Search Keywords: 352247RJT
  • Part No:
    352247RJT
    EAR99
    2000
  • Resistance Value:
    47 Ohm
  • Power Rating:
    3 W
  • Tolerance:
    5 %
  • Temperature Coefficient:
    ±100 ppm/°C
  • Operating Temperature:
    -55 to 155 °C