Search Keywords: 35223R3JT
  • Part No:
    35223R3JT
    EAR99
    2000
  • Resistance Value:
    3.3 Ohm
  • Power Rating:
    3 W
  • Tolerance:
    5 %
  • Temperature Coefficient:
    ±200 ppm/°C
  • Operating Temperature:
    -55 to 155 °C