- 35215K6FT
35215K6FT
TE Connectivity / CGS Brand
Chip Resistor - 5.6 kOhms - ±1% Tolerance - 2W - ±100ppm/°C Temperature Coefficient - 2512 (6432 Metric) Package - Surface Mou ...
Description
Chip Resistor - 5.6 kOhms - ±1% Tolerance - 2W - ±100ppm/°C Temperature Coefficient - 2512 (6432 Metric) Package - Surface Mount.