Search Keywords: 35202R2JT
  • Part No:
    35202R2JT
  • COO:
    US
  • ECCN:
    EAR99
    4000
  • Resistance Value:
    2.2 Ohm
  • Power Rating:
    1 W
  • Tolerance:
    5 %
  • Temperature Coefficient:
    ±350 ppm/°C