- 802502-SF
802502-SF
TE Connectivity / AMP Brand
Power Line Filter General Purpose EMI 0Hz to 400Hz 3A 250VAC Solder Lug Flange Mount Medical
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Box Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description