- 800606-SF
800606-SF
TE Connectivity / AMP Brand
Power Line Filter - Chassis - 10 A - 250 VAC - EMI - RFI - Quick Connect - 800 µH - 0.15 µF.
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Box Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description