- AV2510EB24T5Q04
AV2510EB24T5Q04
TE Connectivity / Alcoswitch Brand
AV25 SPM 3A MOVING RING R&B 24V FL
Description
Search Keywords: AV2510EB24T5Q04
Part No:AV2510EB24T5Q04
Alias/AKA:2317657-4
100 -
Dust Proof:Yes
Process Sealed:Yes
Voltage Rating:250 VAC