- AV2510E124Q04
AV2510E124Q04
TE Connectivity / Alcoswitch Brand
AV25 SPM 3A MOVING RING WHITE 24V
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Box Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description
Search Keywords: AV2510E124Q04
SPECS
Product AttributeAttribute Value Select Attribute
Supplier:TE Connectivity / Alcoswitch Brand
Part No:AV2510E124Q04
Alias/AKA:2317656-2
Unit of Measure:Per Each
RoHS:Yes
HTS:8536509031
COO:TW
ECCN:EAR99
Supplier Standard Pack:
100 -
Illuminated:Yes
Contact Base Material:Copper
Process Sealed:Yes
Mounting Type:Panel
Voltage Rating:250 VAC