- AV1920DA24T5Q04
AV1920DA24T5Q04
TE Connectivity / Alcoswitch Brand
AV19 DPM 3A SPOT LOGO R&G 24V FL
Box Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description
Search Keywords: AV1920DA24T5Q04
Part No:AV1920DA24T5Q04
Alias/AKA:4-2316542-3
Actuator Profile:Flush
Voltage Rating:250 VAC