ZWQ80-5222/A
TDK-Lambda
Quad Output AC-DC Power Supplies - 80W - 5V@8A/Selectable +12 or +15V@2.5A/Selectable -12 or -15V@2.5A/12V@3A - Open Frame - C ...
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +
Quad Output AC-DC Power Supplies - 80W - 5V@8A/Selectable +12 or +15V@2.5A/Selectable -12 or -15V@2.5A/12V@3A - Open Frame - Cover & L Bracket