ZMS100-12
TDK-Lambda
Open Frame AC/DC Converter - 80W - 87% Efficiency - Output 12V 6.7A - 90 to 264 VAC Input Voltage.
+ see all
Datasheet Accessories
RoHS Compliant
Discontinued & Replaced
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +