Z60-3.5-LAN-L-U
TDK-Lambda
Bench (AC/DC) Power Supply - 210W - 85 to 265VAC Supply - 0 to 60VDC | 0 to 3.5A Output - LAN Interface - Front Panel Output J ...
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +
Bench (AC/DC) Power Supply - 210W - 85 to 265VAC Supply - 0 to 60VDC | 0 to 3.5A Output - LAN Interface - Front Panel Output Jacks - USA Cable.