Z36-24-IS510-U
TDK-Lambda
Bench (AC/DC) Power Supply - 864W - 85 to 265VAC Supply - 0 to 36VDC | 0 to 24A Output - Voltage Programming Isolated Analog I ...
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +
Bench (AC/DC) Power Supply - 864W - 85 to 265VAC Supply - 0 to 36VDC | 0 to 24A Output - Voltage Programming Isolated Analog Interface - USA Cable.