- WMM30CN180
WMM30CN180
TDK-Lambda
Medical Wall Mount Power Supply - 30W - 18VDC @ 1.67A - Input: 80 to 264 VAC
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Certificate of Compliance Guarantee
Description