VS100E-15
TDK-Lambda
Open Frame AC/DC Converter - 100 W - 85% Efficiency - Output 15V 7A - 85 to 132 VAC Input.
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +