SWS1000L-3
TDK-Lambda
Enclosed AC/DC Converter - 1000 W - 77% Efficiency - Output 3.3V 200A - 85 to 265 VAC Input.
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +