RWS600B-12/CO2
TDK-Lambda
Enclosed AC/DC Converter - 600 W - 84% Efficiency - Output 12V 50A - 85 to 265 VAC Input - Double Sided Board Coating.
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +