RWS50B-48
TDK-Lambda
Enclosed AC/DC Converter - 50 W - 88% Efficiency - Output 48V 1.1A - 85 to 265 VAC Input.
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +