RWS300B-24/R
TDK-Lambda
Enclosed AC/DC Converter - 300 W - 88% Efficiency - Output 24V 12.5A - 85 to 265 VAC Input - Remote On/Of.
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +