RWS300B-15
TDK-Lambda
Enclosed AC/DC Converter - 300 W - 84% Efficiency - Output 15V 20A - 85 to 265 VAC Input.
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +