RWS1500B-48/FO
TDK-Lambda
Enclosed AC/DC Converter - 1500 W - 88% Efficiency - Output 48V 32A - 85 to 265 VAC, 120 to 340 VDC Input - DC Good and Parall ...
Description +
Enclosed AC/DC Converter - 1500 W - 88% Efficiency - Output 48V 32A - 85 to 265 VAC, 120 to 340 VDC Input - DC Good and Parallel.