RWS1500B-12/S
TDK-Lambda
Enclosed AC/DC Converter - 1500 W - 85% Efficiency - Output 12V 125A - 85 to 265 VAC, 120 to 340 VDC Input - 5V 1A Standby Vol ...
Description +
Enclosed AC/DC Converter - 1500 W - 85% Efficiency - Output 12V 125A - 85 to 265 VAC, 120 to 340 VDC Input - 5V 1A Standby Voltage and Remote On/Off.